יועץ משפטי חיצוני לחברות - חיפה ותל באביב

ייעוץ משפטי במיקור חוץ (ריטיינר) לחברות בסדר גודל קטן-בינוני

עורך דין מסחרי שרון פוקס מתרגם את הידע והניסיון הרב שצבר בניהול בתעשייה הישראלית ובחברות בינלאומיות בחו"ל לליווי שוטף של עסקים, לקוחות פרטיים, משפחות וחברות. כך מקבלים מנהלים ובעלי עסקים ערך מוסף שיכול להינתן ללקוחות רק כתוצאה של שילוב עבודה בין משרדים, זאת, בדומה למשרדים גדולים שמהווים one stop shop.

השירותים ניתנים תוך מתן ליווי מקצועי ואישי, על ידי עורך דין שרון פוקס המחזיק בידע וניסיון רב בתחום העסקי, החשבונאי, הפיננסי, והמשפטי.

 

השירות

משרדנו ישמש אצל הלקוח יועמ"ש במיקור חוץ, המציע ליווי משפטי עם הסתכלות עסקית, דיווח תקופתי, מסגרת תקציבית ובקרה, עם מיקוד על ההצלחה העסקית של החברה.

ליווי משפטי בדיני עבודה, דיני חברות, עסקאות מסחריות מגוונות וייעוץ משפטי שוטף לכלל חטיבות החברה ונושאי המשרה – עו"ד מקצועי צמוד לפי צורך, ללא התחייבות ארוכת טווח, ללא הסכם שכ"ט מורכב, ללא הוצאות שכר ועם כל היתרונות של שירות משפטי מקצועי, אישי וזמין;

למי מיועד השירות

יועץ משפטי במיקור חוץ שנועד לחברות בסדר גודל קטן-בינוני, שלא משתלם להן להחזיק יועץ משפטי  IN HOUSE במשרה מלאה או חלקית, או משרד עו"ד גדול יקר ומנוכר מדי עבורן, בהם אתם רק לקוח קטן;

 

אני מלווה נושאי משרה בכירים, בקשר ישיר ללא תיווך בין מזכירות, P2P, כמעט בכל שעה ומקום, בנייד, בדוא"ל, ובווטסאפ. 

 

אני מכסה את כל טווח הייעוץ המשפטי בליבת העסקים: דיני עבודה,  חוזים מסחריים, דיני חברות וליטיגציה.

 

היתרונות

 

זמינות – ליהנות מייעוץ משפטי מידי, ללא דחיות, עיכובים ויומנים;

מהירות – ליהנות מתגובה מקצועית מהירה ומדויקת לפני כל צומת דרכים או מהלך עסקי;

 כדאיות – ליהנות ממודל חיוב שמשאיר את השליטה על התקציב בידיים של הלקוח;

 

שימוש במשרד עורכי דין חיצוני הינו זול יותר (לרוב) מהעסקת יועמ"ש במשרה מלאה/חלקית  בחברה, וללא ההשלכות של יחסי עובד-מעסיק. ניתן להשתמש בשירותי המשרד החיצוני לפי הצורך, ובמקביל החברה גמישה להחליט לסיים את ההתקשרות בכל רגע נתון מבלי להיות קשורה להתחייבות ארוכת טווח.

אובייקטיביות

לאור העובדה, שמשרדי אינו חלק ממצבת העובדים של החברה, ומאחר והמשרד אינו קשור לטווח ארוך, איני חושש מ"השלכות" אישיות אפשריות כאשר אני נותן את  חוות דעתי. מצב זה מאפשר לחברה לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית.

 

יתרון של משרד קטן

"מחקר אמריקאי מצא שבקרב יועצים משפטיים פנימיים, שיש עד פי 3 יותר חוסר שביעות רצון ממשרדים גדולים מאשר משרדים קטנים. זאת, בגלל היחס האישי בין המחלקות המשפטיות של החברות לעורכי הדין במשרדים הפרטיים, שירות מהיר יותר, חדשנות ומקוריות במשרדים קטנים. אם אתם משרד בינוני וגדול הפתרון הוא להשקיע ביחס אישי"

("יועץ משפטי פנימי על הכוונת – איך לייצג חברות מסחריות" – אתר Rubus  זוהר פישר 15/7/2018)

עבורי כל לקוח הוא לקוח גדול, אין לי אפשרות לראות את זה אחרת.

הצעת הערך שלי

תפקידו של היועץ המשפטי הפך להיות למשמעותי יותר וככזה המייעץ באופן ישיר למנכ"ל ודירקטוריון.

לחברות קטנות או יזמים פרטיים, לעיתים אין זה משתלם כלכלית להעסיק יועץ משפטי במשרה מלאה ולכן בדומה לחברות הגדולות שעושות זאת ממניעים של מורכבות הסוגיות המשפטיות ולעיתים היעדר מקצועיותם של יועצים משפטיים פנימיים, הם פונים לייעוץ משפטי חיצוני.

אנחנו משרד עורכי דין שמציע שילוב ייחודי של ידע משפטי-פיננסי עם התמחות בתעשייה ומסחר.

מילאתי תפקידים ניהוליים בתעשייה הישראלית, ובחברות בינלאומיות בחו"ל, אני מכיר היטב את כל התהליכים העסקיים בשרשרת הערך ואת הדנא הארגוני, כך שהייעוץ מגיע מפרספקטיבה של ניסיון בתעשייה והמסחר.

בתפקיד שלי אני מטפל בהסכמי לקוחות, ספקים, אספקה, תמיכה, סודיות ועוד. אפשר להגיד שמלבד עסקאות M&A, ליטיגציה ומיסים, כחלק מהשירות אנחנו עושים פנימית את כל סוגי ההסכמים הנדרשים (לרבות הסכמים באנגלית).

מבחינת האופי, עבודה בחברה מתאימה לי כמי שהיה בעבר  חלק אינטגרלי בחברה שמבין איך התהליכים הפנימיים בה עובדים. בחברה אתה עובד עם כל המחלקות, הטכניות והפיננסיות, ונכנס לעומק ההסכמים. 

ואם יש לנו בחברה יועמ"ש פנימי

אנחנו יודעים לעבוד עם היועץ המשפטי של החברה, ולתת לו להבין שהוא ה- 'בוס' מבחינת הייעוץ המשפטי. אנחנו מומחים בעבודת צוות.

שיטת התמחור

חלק מהמטרות של פניה ליעוץ משפטי חיצוני הוא צמצום עלויות והגדלת הגמישות התפעולית של החברה. לפיכך, אנחנו מוכנים  לבחון מגוון מסלולים גמישים של שכר טרחה – למשל, במקום שכר טרחה שעתי, ניתן לבחון שכר טרחה לפי הצלחה או "גרייס".

רכישת בנק שעות:

אנחנו מאפשרים רכישת בנק שעות מראש במחיר מופחת, תוך ניצול השעות לכל שירות משפטי (למעט ליטיגציה), התקף לאורך כל השנה וניתן להעברה מחודש לחודש. טרם ניצול בנק השעות הלקוח מקבל הודעה המתריעה על כך ביחד עם דו"ח פעילות מפורט.

 

ריטיינר חודשי:

עסקים העוסקים באופן יזום בשירותי ריטיינר משפטי חווים הפחתה של 30% בעלויות משפטיות וחוסכים בממוצע 20 שעות בחודש.

אנו מציעים שירות ריטיינר משפטי המשנה את כללי המשחק, המותאם במיוחד לבעלי עסקים וחברות. המשרד ממוקד בתחומי הליבה בעסקים, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהעסק שלכם נמצא בידיים בטוחות. 

היתרונות ללקוח:

1️⃣ גישה מועדפת לתמיכה משפטית: לקוחות המתקשרים בהסכם ריטיינר מקבלים גישה מועדפת לסיוע משפטי בכל עת שהם זקוקים לו. הם מקבלים שקט נפשי בידיעה שיש להם צוות משפטי ייעודי שמוכן לטפל בחששות שלהם במהירות וביעילות.

2️⃣ פתרונות משפטיים חסכוניים: שירותי ריטיינר מספקים ללקוחות לעתים קרובות חיסכון בעלויות בהשוואה לחיוב שעתי מסורתי. לקוחות משלמים שכר טרחה קבוע עבור היקף מסוים של שירותים משפטיים, המאפשר תקצוב טוב יותר וביטול הוצאות מפתיעות. יכולת חיזוי עלויות זו מועילה במיוחד לעסקים עם צרכים משפטיים מתמשכים.

3️⃣ ניהול סיכונים פרואקטיבי: על ידי שותפות עם משרד עורכי דין לשירותי ריטיינר, לקוחות יכולים להפיק תועלת מניהול סיכונים פרואקטיבי. עורכי הדין במשרד עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות המשרד כדי לזהות סיכונים משפטיים פוטנציאליים ולפתח אסטרטגיות להפחתתם. גישה זו מסייעת לעסקים להימנע ממחלוקות יקרות, עונשים רגולטוריים ובעיות תאימות.

4️⃣ תמיכה משפטית יעילה: שירותי ריטיינר מבטיחים ללקוחות תמיכה משפטית שוטפת זמינה. בין אם מדובר בסקירות חוזים, ענייני תעסוקה או ייעוץ משפטי כללי, הלקוחות מקבלים סיוע מהיר ויעיל מעורכי דין מנוסים המכירים את עסקיהם וענפיותיהם.

5️⃣ מיקוד עסקי ופרודוקטיביות: על ידי הפקדת עניינים משפטיים למשרד עורכי דין ייעודי, לקוחות יכולים להתמקד בפעילות הליבה העסקית שלהם וביעדים האסטרטגיים שלהם. עם אנשי מקצוע משפטיים המטפלים במורכבויות משפטיות, לקוחות יכולים למקסם את הפרודוקטיביות שלהם ולהקצות את זמנם ומשאביהם בצורה יעילה יותר.

6️⃣ יחסים ארוכי טווח ושותפות אסטרטגית: שירותי ריטיינר מטפחים לעתים קרובות מערכות יחסים ארוכות טווח בין לקוחות ומשרדי עורכי דין. על ידי עבודה צמודה יחד, משרדי עורכי דין רוכשים הבנה מעמיקה של עסקי הלקוחות, המאפשרת להם לספק פתרונות משפטיים מותאמים אישית התואמים את מטרות הלקוחות. שותפות אסטרטגית זו מבטיחה כי הייעוץ המשפטי מותאם לצרכים ולמטרות הספציפיות של הלקוח.

 

עריכת הסכם שותפות

ליווי משפטי בתהליך של פירוק שותפות לרבות בעריכת הסכם פירוק

ייצוג בבית משפט בתביעות בין השותפים לבין עצמם

קבלת פסק דין הצהרתי על פירוק השותפות

תביעה למתן חשבונות והתחשבנות כספית בין השותפים או שותף פורש

ייצוג משפטי בתביעות כנגד השותפים והשותפות

גלילה למעלה
דילוג לתוכן