ייצוג מעסיקים - עורכי דין דיני עבודה בחיפה ותל אביב

"ניהלתי אנשים בדרגים שונים ובמערכות שונות. אני יודע איך חושב המנהל, הארגון ואיך חושב הלקוח. אני יודע מה עובר להם בראש"

הערך המוסף בליווי וייצוג מעסיקים בדיני עבודה

משרד עורכי הדין שרון פוקס ושות', צבר ניסיון בתחום המשפטי לצד התחום הפיננסי והתפעולי, וזה מסביר כיצד הם מובילים תיקים מורכבים, הנוגעים בשני העולמות המשפטי והכלכלי-תפעולי.

ארגונים היום פועלים בעולם שבו מודל ההעסקת עובדים עובר שינויים. תבנית החשיבה הישנה בעולם העסקים בניהול עובדים אינה רלבנטית יותר והייצוג המשפטי של מעסיקים מחייב התאמה מתבקשת. כולנו פועלים בעולם תעסוקה חדש, שבו כוחות השוק בין עובד למעסיק מפסיקים להתנהג בדרך המוכרת ומחייבים גישה יצירתית לניהול המשאב האנושי ולייצוג המשפטי בתחום דיני העבודה.

עם השנים ההתנהלות המשפטית-פיננסית-תפעולית הפכה מורכבת יותר, הן לגבי לקוחות שמבקשים לקבל שירותים משולבים, והן לגבי עורכי דין שמתמחים בתחום מסוים ומתבקשים לשלב מתן שירותים משפטיים מתחומים נוספים

עורך הדין והכלכלן שרון פוקס מכיר היטב את שני העולמות. המשרד שבראשו הוא עומד, הממוקם בלב הפועם בסיטי של חיפה, מתמחה בלא מעט תחומים בעולם דיני החברות, המשפט המסחרי לצד דיני העבודה. התמחותו במספר תחומים מאפשרת לו להעניק שירותים משפטיים הכוללים הסתכלות רחבה על עולם התעשייה והייטק הישראלי.

עו"ד (כלכלן, MBA) שרון פוקס, לשעבר מנהל בכיר בתעשייה, יודע לנתח את המורכבות שלבש עולם המשפט הישראלי בדיסציפלינות השונות. לדבריו, כל תחומי המשפט, התפעול והפיננסים משתלבים זה בזה, ולעיתים לא מספיק ללקוח ייצוג של מומחה המתמחה בתחום אחד, ועליו להיות מלווה באיש מקצוע מולטי-דיסיפלינארי.

למשרד, ניסיון עשיר ומוכח בייעוץ שוטף, בניסוח הסכמים ובניהול משברים, לרבות בייצוג מקצועי ואחראי של מעסיקים וחברות בפני בית הדין לעבודה.

ייעוץ שוטף למעסיקים בדיני עבודה

ייעוץ שוטף למעסיקים ולחברות, הכולל ליווי משפטי צמוד לדירקטוריון, מנכ"ל,  ולמנהלי משאבי אנוש, בחברות בסדר גודל קטן-בינוני בנושאים כגון הסכמי עבודה, טיפול במצבי משבר מול עובדים, קליטת עובדים, תנאי העסקה, תהליכי פיטורים, שמירת סודיות, הגבלת חופש העיסוק ומניעת תחרות, וייעוץ בנוגע לחוק להגברת האכיפה בדיני עבודה (טיפול בהפחתת עיצום כספי), וליווי בהליכים המוגשים נגד מעסיקים מכוח החוק כגון עבודת נשים, חוק שוויון הזדמנויות בעבודה ועוד. 

סיוע למעסיקים בקבלת היתר לפיטורי נשים בהריון ובטיפולי פוריות וייצוג בפני הממונה על העסקת נשים.

ייצוג מעסיקים בבית הדין לעבודה בתביעות עובדים

ייצוג מעסיקים וחברות בבתי הדין לעבודה ובשאר הערכאות כנגד תביעות של עובדים, של עובדים לשעבר. המשרד מייצג מעסיקים בתביעות עובדים כנגד מעסיקים בגין טענות על הפרת זכויותיהם על פי הסכמי העבודה ועל פי דיני העבודה, בנושאים כגון פנסיה, שעות נוספות, תשלום שכר כולל, שמירת סודיות, מניעת עוולות מסחריות, עמלות, קיזוז חוב, התנכלות והתעמרות בעבודה, יחסי עבודה וסיומם לרבות פיטורי צמצום ותביעות להכרה ביחסי עובד- מעסיק.

כמו כן משרדנו מחזיק בניסיון והתמחות מיוחדת בתביעות של מעסיקים כנגד עובדים במקרים של גניבה ממעסיק ומעילה בכספים.

הטרדה מינית במקום העבודה

המשרד מייצג מעסיקים וחברות, בבתי הדין לעבודה, בבתי המשפט ובהליכים משמעתיים, במקרה של הטרדה מינית במקום העבודה בעילות של הפרת חובות מעסיק לפי החוק למניעת הטרדה מינית. המשרד מספק ייעוץ וליווי לממונה על הטרדות מיניות במקום העבודה בכל השלבים החל מבדיקת התלונה על הטרדה מינית בהתאם לחוק וכלה בקבלת החלטות בסיום הבדיקה. 

הפחתה של עיצומים כספיים

המשרד מציע ייצוג מעסיקים בהגשת בקשה להפחתת סכום העיצום הכספי שהוטל על מעסיק בהתאם לתקנות להגברת האכיפה של דיני העבודה (הפחתה של סכום העיצום הכספי), התשע"ב-2012.

למשרד הצלחות בשכנוע הממונה להפחית למעסיק את סכום העיצום הכספי לגבי אחת או יותר מסיבות ההפחתה עד לשיעור ההפחתה המצטבר האפשרי בתקנות שלא יעלה על 50% מסכום העיצום הקבוע בשל אותה הפרה.

המשרד מציע למעסיקים ייצוג בהגשות ערר על החלטת הממונה על עיצומים כספיים שניתנה בעניינם, בנוגע לעיצום כספי או להתראה מינהלית.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן