עורך דין מסחרי בחיפה ותל אביב - הגנה משפטית מותאמת אישית

עורך דין מסחרי שרון פוקס מתרגם את הידע והניסיון הרב שצבר בניהול בתעשייה הישראלית ובחברות בינלאומיות בחו"ל לליווי שוטף של עסקים, לקוחות פרטיים, משפחות וחברות. כך מקבלים מנהלים ובעלי עסקים ערך מוסף שיכול להינתן ללקוחות רק כתוצאה של שילוב עבודה בין משרדים, זאת, בדומה למשרדים גדולים שמהווים one stop shop. השירותים ניתנים תוך מתן ליווי מקצועי ואישי, על ידי עורך דין שרון פוקס המחזיק בידע וניסיון רב בתחום העסקי, החשבונאי, הפיננסי, והמשפטי.

אנחנו משרד עורכי דין בוטיק בעל מומחיות עמוקה בתחומים הפיננסים והתפעוליים, ויכולים ללוות כל עסקה, קטנה וגדולה, פשוטה ומורכבת, כמתן שירות ללקוח או בשילוב וכמתן שירות לעורכי דין אחרים שתחום מומחיותם אינו פיננסי-חשבונאי. בשל ההכשרה של עו"ד שרון פוקס, הניסיון והידע שצבר, אנחנו יודעים לחבר בין התחומים האלה, לעמוד על כלל הבעיות בעסקה ולספק פתרונות יצרתיים.

הסכמים מסחריים

המשרד עורך הסכמים מסחריים כגון הסכמי הפצה, הסכם סוכנות, הסכם זכיינות, שיווק, הסכמי שיתוף פעולה  JV's הסכמי יצור (לרבות הסכמים מול יצרנים בחו"ל), הסכמי עסקת נכסים, הסכמי אספקה והסכמי שירות. 

השירות המשפטי של עריכת הסכמים מסחריים ניתן גם בשפה האנגלית.

עורך דין מסחרי לדיני שותפות

ההתאגדות כשותפות רגילה מקובלת מאד בישראל. הקלות והפשטות בהן ניתן לכונן שותפות עסקית רגילה מביאה לכך שבעלי עסקים רבים, במיוחד אלה שעבורם יחסי הנאמנות והקשר האישי חשובים לא פחות מהצד העסקי-מסחרי, יעדיפו צורה זו של התאגדות. עם זאת, לא רבים בקיאים בדיני השותפויות ורזיהם, ולכן ייעוץ משפטי ממי שבקיא בדיני השותפות הינו הכרחי ויכול לחסוך עגמת נפש וסכסוך משפטי מר בהגיע השותפות לסיום, ובעולם העסקים עדיף להימנע מסכסוך משפטי ששואב משאבים של זמן וכסף שהיו מושקעים בצמיחה עסקית ועשיית רווחים במקום בניהול משפט. משברי אמון חריפים נובעים כתוצאה מאי ידיעת הדינים או מאי הבנתם. המדובר גם בין השותפים בינם לבין עצמם וגם בין השותפות והמתקשרים עמה, בין אם השותפות נרשמה אצל רשם השותפויות ובין אם לא נרשמה.

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי עוד בראשית הדרך ומלווה את השותפים בהסכם שותפות שנכון להם ומותאם לציפיות העסקיות של השותפים ומטרתם העסקית.

משרדנו מעניק ייצוג משפטי במקרים של פירוק שותפות ושותף פורש.

השירותים שלנו:

  • עריכת הסכם שותפות
  • ליווי משפטי בתהליך של פירוק שותפות לרבות בעריכת הסכם פירוק
  • ייצוג בבית משפט בתביעות בין השותפים לבין עצמם
  • קבלת פסק דין הצהרתי על פירוק השותפות
  • תביעה למתן חשבונות והתחשבנות כספית בין השותפים או שותף פורש
  • ייצוג משפטי בתביעות כנגד השותפים והשותפות

 

עריכת הסכם שותפות

ליווי משפטי בתהליך של פירוק שותפות לרבות בעריכת הסכם פירוק

ייצוג בבית משפט בתביעות בין השותפים לבין עצמם

קבלת פסק דין הצהרתי על פירוק השותפות

תביעה למתן חשבונות והתחשבנות כספית בין השותפים או שותף פורש

ייצוג משפטי בתביעות כנגד השותפים והשותפות

גלילה למעלה
דילוג לתוכן